To było jak co dzień. Moja mama była już w domu po pracy. Ja i mój tata przyjechaliśmy po zamknięciu jego sklepu. Zarówno ja, jak i ojciec szliśmy do naszych pokoi, ale mama kazała nam siedzieć w salonie. Wszyscy siedzieliśmy, kiedy spojrzała na mnie i powiedziała: Jake kochanie, myślę, że rozwodzę się z twoim ojcem. Byłem zszokowany, gdy to usłyszałem, ale mój ojciec był bardziej zszokowany niż ja. Ponieważ właśnie spojrzał na moją matkę i powiedział: Aga, o czym ty mówisz? Żartujesz?

Mama powiedziała spokojnym głosem: Nie,

Mój ojciec kazał mi wtedy iść do swojego pokoju, ponieważ chciał porozmawiać sam na sam z moją mamą.

Poszedłem do swojego pokoju. Myślałem, co jest między nimi nie tak. Zawsze postrzegałem ich jako kochającą się parę. Byli zakochanymi w liceum. Bardzo chciałem wiedzieć, co poszło nie tak. Więc wydałem dźwięk zamykania drzwi, a potem wróciłem i schowałem się w kącie, abym ich słyszał.

Moja mama nadal siedziała na swoim miejscu. Dlaczego chcesz rozwodu? Czy coś zrobiłem? Proszę odpowiedz mi. – pytał ojciec

Moja mama powiedziała: Rozwodzę się z tobą, ponieważ jesteś żałosnym przegranym. Mogę się całkiem dobrze utrzymać finansowo. Mam dość twojego malutkiego kutasa. Nie mogę dłużej tak pozostać.

Nie miałam pojęcia o ich życiu seksualnym, ale moja mama zarabia tyle samo, co mój ojciec, ponieważ jest dużym agentem nieruchomości. A ja i mój ojciec prowadzimy nasz dom towarowy.

Mój ojciec powiedział, wiem, że mam małego fiuta. Ale to ty byłeś zawsze zmęczona i nie zainteresowana seksem.  Nie uprawialiśmy seksu od sześciu miesięcy, ponieważ nie byłaś zainteresowana. Ale nic nie powiedziałem i nadal cię kocham.

Pieprzyłam się z kimś prawie regularnie przez ostatnie sześć miesięcy i zabronił mi uprawiać z tobą seksu, dlatego nie uprawialiśmy żadnego seksu. Nie chcę też już tego robić z tym twoim małym kutasem. – glos matki zabrzmiał

Mój ojciec prawie się rozpłakał. Też cię kocham, ale twój kutas nie wystarczy, by zaspokoić moje potrzeby. Więc co mam zrobić?

W odpowiedzi na to, co powiedział mój ojciec, nie mogłem w to uwierzyć. Powiedział, kochanie, proszę, nie rozwodź się ze mną. Kocham cię i możesz uprawiać seks z kimkolwiek chcesz zaspokoić swoje potrzeby, ale proszę, nie rozwodź się ze mną.

Moja mama powiedziała: To po prostu nie to. Gdyby tak było, kontynuowałbym to bez mówienia ci nic. Czy wiesz, że w zeszłym miesiącu, kiedy powiedziałem ci, że jadę na seminarium, byłam z nim na Hawajach. Nie masz pojęcia, prawda?

Powiedział mi, że albo zrobię z ciebie rogaczego niewolnika, albo się z tobą rozwodzę, żeby mógł mnie pieprzyć, kiedy zechce. I nie chcę cię upokorzyć. Znasz go bardzo dobrze. I nie chcę, żebyś wiedział, kto to jest. Ale jeśli zdecydujesz się zostać rogaczem, to inna sprawa.

Mój tata powiedział, że możesz pieprzyć każdego, nic nie powiem. Nie możesz znaleźć kogoś, kto zaspokoi Twoje potrzeby?

Moja mama powiedziała, przepraszam, kocham jego penisa bardziej niż ciebie. Więc to do Ciebie należy decyzja, czego chcesz?

Mój tata powiedział, co mam zrobić, jeśli zostanę niewolnikiem rogacza?

Moja mama powiedziała, że ​​w zasadzie musisz go słuchać bez względu na wszystko. Pokazał mi kilka filmów, na których widziałam mężów rogaczy ssących penisa drugiego mężczyzny i czyszczących cipkę swojej żony wypełnioną spermą. Możesz mnie przelecieć, jeśli da ci pozwolenie. Wiem, że to zbyt upokarzające. Dlatego chciałam rozwodu.

Mój tata powiedział: Więc jeśli to zrobię, nie rozwodzisz się ze mną?

Moja mama odpowiedziała: „Jeśli naprawdę chcesz to zrobić, nie przychodzi mi do głowy żaden powód, dla którego miałabym potrzebować rozwodu.

Mój tata powiedział: Zrobię wszystko, co powiesz, ale nie rozwodzę się z tobą. Więc kim on jest?

Moja mama powiedziała: Naprawdę. Zrobiłbyś to? Zobaczmy. Mówiąc to, rozchyliła nogi, upuściła majtki i powiedziała: „Wróciłam do domu po tym, jak zostałam przez niego zerżnięta. Potem wskazała coś i powiedziała, że ​​te plamy to jego wysuszona sperma. Nie umyłam się. Więc liżesz moją cipkę do czysta

Właśnie zobaczyłem, jak mój ojciec zaczął lizać mojej mamie poplamione spermą wargi cipki. Nawet się nie zawahał.

Moja mama powiedziała, wow, naprawdę masz to na myśli. Wzywam go dziś na kolację. Abyś mógł go poznać. Nie waż się spojrzeć, kto to jest. Chcę, żeby to była niespodzianka. Mówiąc to, rozpoczęła rozmowę wideo. Nie mogłem go usłyszeć, ponieważ moja mama używa słuchawek.

Potem się rozłączyła. Ku mojemu zdziwieniu mój ojciec nawet nie próbował spojrzeć, kto to był. Nie wiedziałem, że jest taką cipką.

Wszedłem do swojego pokoju, nie robiąc żadnego hałasu. Zacząłem się zastanawiać, kto to może być. Moja mama powiedziała, że ​​to ktoś, kogo mój ojciec bardzo dobrze zna. Czy to przyjaciel mojego ojca, czy którykolwiek z kolegów mojej mamy, czy też mąż jej przyjaciół?

Myślałem o tym wszystkim, nagle moja mama zapukała do drzwi i weszła. Powiedziała, że zaprosiła mojego przyjaciela Marka na kolacje… oniemiałem…

Teraz wiem, że to nie przyjaciel mojej mamy czy taty. To mój najlepszy przyjaciel. Chodziliśmy razem do liceum. W liceum chronił mnie przed moimi prześladowcami, ponieważ byłem kujonem, a on był dobrze zbudowanym przystojnym czarnym facetem. W liceum pieprzył wiele dziewczyn. Zawsze wykonywałem dla niego jego zadania, a on zawsze pokazywał mi nagie zdjęcia dziewczyn, które pieprzył. Po ukończeniu szkoły średniej dołączył do naszej rodzinnej firmy i zaczął wykonywać różne prace. Kiedy zmarła jego mama i rzucił ostatnią pracę, prawie osiem miesięcy temu skłoniłem mamę do zatrudnienia go.Bo myślałem, że ze swoją osobowością mógłby sobie dobrze poradzić. Ale nigdy nie myślałem, że zrobi to z moją mamą.

Prawie pół godziny później zadzwonił dzwonek. Moja mama kazała tacie otworzyć drzwi. Mój tata otworzył drzwi i zobaczył Marka. Myślał, że przyszedł na spotkanie ze mną. Powiedział mu, że jesteśmy dziś zajęci, ponieważ mamy gościa.

Marek tylko się roześmiał, słysząc mojego tatę, i zapytał, czy ma na sobie poplamione spermą majtki. Mój tata został tam, w szoku,  więc po prostu go pchnął i wszedł do środka.

Mark wszedł i poszedł prosto do pokoju moich rodziców. Mój tata poszedł za nim. Ja też zbliżyłem się do ich pokoju, żeby zobaczyć, co się stanie. Drzwi były szeroko otwarte. Słyszałem, jak Mark mówił mojej mamie, co powiedział mu tata po otwarciu drzwi. Moja mama zaśmiała się, słysząc to.

Od razu moja mama rozebrała siebie i Marka. Jego kutas wyszedł i był ogromny. Moja mama wzięła jego penisa w rękę, a potem powiedziała ojcu, żeby się rozebrał. Też stał się szybko twardy.

Moja mama porównała oba kutasy, a twardy kutas mojego taty nie był w połowie taki jak członek Marka. I wtedy to się stało, Marek spojrzał w stronę drzwi i zobaczył, że tam stoję, ale nic nie powiedział. Tylko się do mnie uśmiechnął. Wtedy Marek powiedział mojemu tacie, że jeśli chce zostać rogaczem,  musi uklęknąć i wziąć jego penisa do ust.

A on to po prostu zrobił, w czasie gdy Marek bawił się cyckami mojej matki…