Mój mąż i ja naprawdę lubiliśmy dzielić się naszym życiem seksualnym z innymi. Mój mąż był poza miastem na sesji zdjęciowej w górach. W tym czasie pozwolił mi przespać się z naszym znajomym Damianem.

Moja cipka mrowiła z niecierpliwości, gdy Damian miał się zjawić. Wyciągnęłam swój zaufany wibrator, nasmarowałam go i położyłam w moim ulubionym miejscu. Dla zabawy złapałam telefon i nagrałam swój niezły orgazm, kiedy się zaspokajałam i wysłałam wideo zarówno do mojego męża, jak i Damiana.

Moja cipka była mokra i nie mogła się doczekać męskiej uwagi. No ale Daniel zjawił się punktualnie. Poprowadziłam go na dół do mojego pokoju zabaw i czułam, jak jego oczy obserwują mój tyłek, gdy schodziliśmy na dół.

Zabraliśmy się szybko do roboty, bo nie mieliśmy za dużo czasu. Chciał mnie nago i zaczął szybko rozbierać. Upadłam na kolana i rozpięłam jego spodnie, wypuszczając jego pięknego długie go kutasa.

Biorąc pod uwagę jego stan podniecenia, przerwał to na krótko, podniósł mnie na łóżko i położył na plecach. Jego silne ręce ściągnęły moje majtki, a ja rozłożyłam nogi, dając mu pełny dostęp do mojej cipki. Uwielbiam być zjadana, a on jest w tym cholernie dobry, i udowodnił to dając mi wspaniały orgazm.

Przekręciłam się na czworakach, kiedy Daniel zakładał prezerwatywę. Uwielbiam to robić na pieska, a on lubił uderzać mnie mocno od tyłu, jednocześnie dając mi figlarne lanie w tyłek.

Po złapaniu oddechu założył kolejną prezerwatywę i wsunął się z powrotem do mojej cipki, a ja leżałam na plecach. Podniósł moje nogi, opierając je na swoich szerokich ramionach. Zaczął powoli wpatrywać się w moje oczy, po czym pochylił się, by ugryźć mnie delikatnie w szyję. Stopniowo przyspieszył, aż zaczął walić moją cipkę, a ja eksplodowałam w niesamowitym orgaźmie.

Niestety nasz czas dobiegł końca, ponieważ musiał wyjechać. Daniel szybko się ubrał, a ja odprowadziłam go do drzwi, wciąż nago, ze szczęśliwą cipką.