Stworzenie było dość zmęczone i musiało odżywiać się substancjami odżywczymi organizmu gospodarza, wtedy stwór zastał Diego biegnącego w lesie, 19-letniego latynoskiego mężczyznę, Diego zatrzymał się na chwilę, aby złapać oddech. Broń biologiczna mogła skanować różne gatunki, aby wykryć, który organizm był najbardziej odpowiedni dla jego potrzeb, a Diego wydawał się być idealnym partnerem, ze względu na złożoność znalezienia kompatybilnego gospodarza, wiedział całkiem dobrze, że jego gospodarza nie można zabić więc jedyną opcją, jaka pozostała, było zmuszenie chłopca do związania się z nim.

Dzięki czujnikom echolokacji stwór określił chłopca i był to jedyny chłopiec w lesie tego popołudnia i był to idealny moment na schwytanie zdobyczy. Zbliżył się do Diego od tyłu i zakrył jego twarz swoimi dużymi białymi dłońmi.

„Proszę, przestań, błagam cię, nie jedz mnie”, powiedział przerażony Diego, gdy zbliżył się język stwora

Stwór uderzył go bez zbytniej siły, inaczej by go zmiażdżył. Diego otworzył usta i zamknął oczy w nadziei, że nie zobaczy swojej paskudnej śmierci, poczuł, jak język potwora wsuwa się w jego usta, badając go. Stworzenie zaczęło całować chłopca z językiem. Diego drżał ze strachu i podniecenia w tym samym czasie z powodu chemikaliów uwolnionych w jego ciele przez stworzenie, które sparaliżował jego ciało, ale jako efekt wtórny ślina potwora była afrodyzjakiem wysyłającym do mózgu sygnały podniecenia.

Potwór rozerwał ubranie Diego tylko po to, by odsłonić wspaniałe ciało z oliwkową skórą i brzuchem. Stwór poczuł, że coś tam sztywnieje i zaczął badać fallicznego członka chłopca z tego powodu, że potwór nie wiedział, czym jest penis, ponieważ jego penis był zupełnie inny niż ludzki.

Jego czujniki potrafiły wykryć ciepło, a przez zmodyfikowane oczy wykryły również wiele małych form życia poruszających się wewnątrz czegoś, co wydawało się być włochatym workiem. I wtedy chłopak doszedł i wystrzelił w niego spermą.

Kiedy język posmakował i przeanalizował konsystencję płynu, który odkrył, małe stworzenia były samonapędzającymi się gametami o doskonałej ruchliwości i kształcie, zawierającymi DNA jego żywiciela dla przyszłego potomstwa. stworzenie było zafascynowane gametami chłopca i chciało wiedzieć więcej o nich, ale na skanie ujawniło się coś innego, każda komórka nasienia była niezwykle bogata w składniki odżywcze takie jak: wapń, cynk, magnez i fruktoza.

Były to składniki odżywcze, których istota potrzebowała w ogromnych ilościach każdego dnia, aby utrzymać swoje ogromne, chorobliwe ciało. Stworzenie otworzyło usta niezwykle duże, jakby to był wąż, który miał właśnie zjeść krowę, a aby upewnić się, że nie skrzywdzi jego gospodarza, schował zęby.

Diego próbował się ruszyć i uciec, ale było to bezużyteczne ze względu na działanie narkotyku i zanim zdążył go zauważyć, cztery macki, które wyglądały jak pnącza, wyszły z ust stworzenia i wciągnęły go powoli do ciała.

Diego nie mógł zrozumieć, dlaczego stwór nie ma organów, z wyjątkiem kilku dziur i długich jelit.

Niespodziewanie poczuł, jak kilka winorośli unosiło go i mocno trzymało za ręce i nogi. Nie wiedział, że stworzenie to składa się głównie z macek, jedna winorośl weszła przez jego włochaty pępek i zbadała jego główne narządy trawienne, łącząc je z odbytem stwora, więc chłopiec nie będzie musiał nigdy więcej wypróżniać się. To spowodowało ogromny ból w jego brzuchu, który sprawił, że zaczął krzyczeć naprawdę głośno, co zdenerwowało stworzenie, więc kolejna gruba macka weszła do jego ust, aby zapewnić mu jedzenie i wodę i trzymać go w zamknięciu na zawsze.

Jedna winorośl skierowała się w jego pupę, zaczęła przepychać się przez jego włochatą dziurę, ale była zbyt ciasna, jedyne, co mógł zrobić biedny chłopiec, to uwolnij łzy strachu i podniecenia, winorośl pchnęła mocniej i przedarła się do środka i natychmiast prześlizgnęła się w górę, do jego wnętrzności badając je.

Czuł ogromny ból, jakby jego tyłek miał krwawić, ale winorośl trzymała go dość mocno, więc nie mógł się ruszyć, kolejna wąska, ale cieńsza, przeszła przez jego nos, a ta nie zgwałciła jego wnętrza jak reszta, to delikatne rozprzestrzenianie się wąsów zaatakowało jego mózg i pokryło cały mózg swoimi korzeniami. Niedługo potem w głowie Diego dało się usłyszeć głos

„Ludzkie ciało jest takie ciekawe”

“Co to jest? kim jesteś? co mi zrobiłeś?” Było jedyną myślą, jaką Diego miał w tym momencie

„Jak widać, wchodzimy w interakcje tylko za pośrednictwem winorośli, dlatego jest to jedyna metoda mówienia, jaką mamy ze względu na brak strun głosowych, a odpowiadając na twoje pytania, jestem stworzeniem, które przypadkiem uciekło z laboratorium . Potrzebuję pewnych składników odżywczych, aby przeżyć i wydaje się, że masz je wszystkie, i zrobię ci wszystko dla mojej korzyści, chociaż możesz się tym cieszyć ”- odpowiedziała istota, a jej głos był jak echo w głowie Diego

„Proszę, pozwól mi odejść, tęsknię za swoim życiem, moją rodziną. Nie chcę być zjedzony – odparł chłopiec, gdy łzy spłynęły mu po policzkach.

Twoje wytryski pokazały, że cieszysz się wszystkim, co ci zrobiłem, chociaż robię to, aby zsynchronizować nasze ciała nie dla twojej przyjemności, poza tym jesteś dla mnie bardziej przydatny żywy niż martwy, teraz zaczynamy ostatnią fazę twojego nawrócenia ”odpowiedział stwór.

Diego poczuł się zawstydzony, ponieważ to prawda, co mówiła istota, ale jednocześnie zastanawiał się, jakie inne barbarzyńskie rzeczy zrobi mu taki potwór, szybko poczuł, jak gęsta winorośl w jego tyłku szturcha coś wewnątrz i i stymuluje prostatę, aby uzyskać dużą erekcję.

Diego poczuł się zawstydzony, ale było to bezużyteczne, napletek zaczął się przesuwać, odsłaniając jego penisa. Diego miał zawroty głowy po tych wszystkich winoroślach, które gwałtownie wtargnęły do ​​jego wnętrzności i nieustannie go gwałciły, żeby go cały czas podniecić.

“Co ty mi robisz? czuje się tak cholernie dobrze ”pomyślał chłopiec, gdy jego oczy wywracały się do tyłu, a jego tyłek był za każdym razem otwierany bardziej przez gęsty pnącz, który szturchał jego prostatę

„To proste człowieku, dostarczam ci podniecenia, podczas gdy ja karmię się twoimi gametami, które produkują twoje dziwne owalne kulki”, odpowiedział stwór śmiesznym głosem

“Mój co? Nie rozumiem ”pomyślał Diego w swojej głowie, nic z tego nie miało dla niego sensu

„karmię się twoimi młodymi, świeżymi i płodnymi pływakami, po prostu jem twoje dzieci, które mają wszystkie składniki odżywcze potrzebne do przeżycia, a twoje unikalne owalne kule produkują ich dostatecznie dużo aby utrzymać mnie przy życiu na zawsze, poza tym są naprawdę smaczne dzięki twojej diecie i ćwiczeniom” odpowiedział stwór

“Co? Proszę, przestań jeść moją spermę, błagam cię, potrzebuję jej, żeby dojść ”- pomyślał Diego zmartwiony

„Niezupełnie, zjem je wszystkie na zawsze, tak przy okazji – produkujesz najwyższej jakości gamety, zero błędów genetycznych i mają one doskonałą ruchliwość i kształt, a także w dużych ilościach, jesteś całkiem płodnym człowiekiem. Jaka szkoda, że ​​będą moim głównym źródłem pożywienia na zawsze ”, odpowiedział śmiejąc się stworzenie

W nagrodę winorośl znajdująca się w dziurze Diego zaczęła szturchać jego prostatę i dawać mu tak duży impuls, że wydawało się, że winorośl dobrze się bawi, szturchając i ściskając prostatę Diego, tak jakby prostata była jego osobistą zabawką seksualną.

Diego nie mógł go utrzymać i wypuścił ogromną ilość nasienia do ciała stworzenia, w momencie gdy jego pływacy mieli zostać wyrzuceni przez jego cewkę moczową, winorośle przechwytywały każdą pojedynczą komórkę nasienia i przenosiły je do brzucha stworzenia.

“Smaczne, niektóre z nich były jeszcze niedojrzałe, ale i tak lubiłem je jako przekąskę, lepiej zacznij produkować więcej swoich młodych pływaków, ludzi, ponieważ będę je jadł cały czas”, odpowiedział stwór

Diego nie mógł uwierzyć, że jego potomstwo będzie pożywieniem dla tego stworzenia, ale przynajmniej go nie zjadło, co było postępem. Chociaż lubił winorośle pieszczące jego ciało i stymulujące każdy jego cal, pomyślał o swoim nowym życiu w końcu nie byłoby tak źle, a on przygotowywał się na następny dzień.