Wygięła plecy i lekko się uniosła, oferując mi swoje piersi. Natychmiast złapałem jeden z jej sutków w usta, czując jego jędrność i kuszącą długość. Czułem też jej zapach, świeżo po prysznicu, ale już pokrytej cienką warstwą potu i było pyszne. Zapomniałem, jakie były pyszne dziewczyny, jak dobrze pachniały. Pachniała młodością, zdrowiem, wiosną. Żadnych perfum, tylko ona. Jest wokół mnie, na mojej twarzy, przy moim ciele, wokół mojego penisa.

Odsuwając moją głowę do tyłu, Karolina zmieniła pozycję. Do tego momentu klęczała, jej długie nogi po obu stronach mnie. Jedna noga na raz, teraz kucała nade mną, dając sobie jeszcze lepszą kontrolę, jeszcze dłuższe penetracje. I coś, czego była w pełni świadoma, o wiele lepsza pozycja, by klepnąć ją w tyłek w moje uda. – Lubisz mój tyłek? Lubisz mój tyłek na twojej twarzy? Lubisz kiedy cię ostro biorę?

Cholera, ta dziewczyna była ogniem! Uśmiechała się, ale jej oczy wciąż stanowiły wyzwanie. Wydawało się, że pytają „Czy poradzisz sobie ze mną?”

Zsuwając się nieco na sofie, zaskoczyłem ją i na chwilę straciłem równowagę. W tym momencie złapałem ją za tyłek obiema rękami i zacząłem odzyskiwać kontrolę. Chociaż nie mogłem zrobić wiele, gdy siedziałem prosto, sprawy potoczyły się inaczej teraz, gdy byłem bardziej rozciągnięty. Karolina prowadziła nas oboje w przyzwoitym tempie, ale musiała poruszać całym ciałem przy każdym pociągnięciu, ograniczając prędkość.

Zanim mogła w pełni odzyskać kontrolę, zacząłem w nią walić, gdy trzymałem ją stosunkowo nieruchomo nad moim kutasem.

Była przemoczona i rozgrzana, więcej niż wystarczająco nawilżona. Kiedy zacząłem, zacisnęła dłonie na moich ramionach i odrzuciła głowę do tyłu, by krzyknąć.

Wkrótce za każdym pociągnięciem przyciągałem ją do mojego rosnącego kutasa, dając jej wszystko, co miałem, po raz kolejny. Czułem się, jakbyśmy walczyli, starając się jak najmocniej, by zadowolić innych. Wkrótce wsunęła dłoń w swoją cipkę i krzyknęła: „Nie przestawaj… Nie waż się przestać! Cholera! Kurwa!” I znowu osiągała szczyt, mocno na mnie naciskała, zmuszając mnie do zwolnienia, aż znaleźliśmy znacznie wolniejszy i głębszy rytm, który pozwoliłby jej wydostać się z orgazmu.

Nigdy nie widziałem, żeby dziewczyna lub kobieta osiągały szczyt tak długo. Cieszyłem się z wolniejszego tempa: kiedy żyjesz swoją fantazją i jesteś ujeżdżany przez dziewiętnastoletnią nimfę, nie możesz długo wytrzymać! W ciągu kilku sekund całe jej ciało było zlane potem. Widziałem, jak cieknie jej z nosa, jej sutków i czułem to na jej biodrach i udach, gdy krzyczała z przyjemności.

W końcu rozpadła się w moich ramionach, trzęsąc się. – Ty szalony staruszku! Szepnęła mi do ucha. “Cholera, to było dobre!” Dodała, ostro gryząc mnie w ramię. – I nadal jesteś twardy… To dobrze. To bardzo dobrze. I to gwarantuje prezent… Twój język powiedział mi coś wcześniej. Zatrzymała się, aby wziąć kilka głębokich oddechów. – Więc lubisz eksplorować obie dziury, prawda? Karolina odsunęła się, patrząc na mnie z szelmowskim uśmiechem na twarzy.

Po wyciągnięciu mojego kutasa z cipki wstała, odwróciła się i powiedziała „Jestem bardzo zadowolona.” Po tym poczułem, jak opuszcza się, aż moja głowa dotknęła jej odbytu.

bałem się, że oszaleję. Anal zawsze był jednym z moich fetyszy, a anal z Karolina był moim głównym marzeniem od czasu jej spotkania.

Nigdy nie cieszyłem się tą szczególną przyjemnością bardzo często, więc zwykle kiedy to robiłem, starałem się cieszyć każdym najmniejszym doznaniem. Fakt, że jest podobny, ale wyraźnie różni się od cipki, fakt, że jest ciasny podczas wchodzenia, a następnie staje się bardziej zrelaksowany, gdy wchodzisz głębiej, kruchość tej części itp. Teraz cały mój umysł mógł zarejestrować to, że byłem wewnątrz Karolina. A dokładnie jej tyłka.

Wkrótce przyzwyczaiła się do mojego kutasa w niej i zeszła na dno, wciskając swój tyłek w moje uda i brzuch. Podniosła się bardzo powoli, zostawiając w sobie tylko czubek mojego penisa. Kiedy znów zaczęła schodzić, sprawiła, że ​​jej biodra lekko się obróciły od lewej do prawej. To było tak, jakby tańczyła na moim kutasie, gdy jej tyłek go pożerał, co potęgowało już szalone doznania. Na początku była zbyt wysoko, by położyć ręce na moich udach, a ruchy były szerokie i zmysłowe. Kiedy była na tyle nisko, że mogła się przygotować, słodki obrót zamienił się w powolny, ale bardziej kontrolowany ruch korkociągu, co doprowadzało mnie do szaleństwa.

W końcu znowu mnie pieprzyła, ale tym razem swoim tyłkiem. Nie tak mocno, nie tak głęboko, ale do cholery było dobrze. Trzymałem ją w talii, prowadząc, ale nie wymuszając jej ruchów. Byłem podekscytowany widząc, że jej się to podobało.

W miarę upływu czasu wiedziałem, że nie wytrzymam długo, zwłaszcza gdy zaczęła się bardziej kręcić. Zamiast poruszać się w górę iw dół, Karolina nadal kręciła biodrami. Kiedy wyszeptałem „Cholera!” I opuściła moją głowę z powrotem na kanapę, zwolniła, po czym zatrzymała się, zanim zapytała: „Chcesz zobaczyć, jak znowu padam na twojego penisa?”

O Boże. O ile uczucie wyślizgiwania się z jej tyłka było złe, to z nawiązką zrekompensował je widok jej idealnego tyłka, gdy wstała i obróciła się kilka razy, przyciskając swój tyłek blisko mojej twarzy. Kiedy znów patrzyłem na jej wspaniały tyłek, widząc, że w pełni dojrzała krągłość zbliża się coraz bardziej do mojego penisa, Karolina zaczęła się obniżać.

Kiedy poczuła, jak mój kutas dotyka jej otwartego odbytu, przekręciła głowę, żeby na mnie spojrzeć, z niegrzecznym uśmiechem na ustach.

Drażniąc się powoli, opuściła się jeszcze bardziej, a ja patrzę, jak oszołomiony, jak jej tyłek pożera każdy centymetr mojego penisa po raz drugi. Poczułem, jak mój kutas napiera na nią, bardzo powoli znikając w jej tyłku w kształcie serca. Karolina ledwo się wzdrygnęła. Miałem się dowiedzieć, trochę później, że to nie był jej pierwszy anal.

W końcu, kiedy moje centymetry zniknęły w jej tyłku, poczułem, jak jej hojne pośladki i uda dopasowują się do moich własnych ud i brzucha. Moje usta były teraz szeroko otwarte, gdy patrzyłem na niemożliwą scenę przed sobą i wokół mnie. Złapałem ją za biodra w znacznie mocniejszym uścisku i zacząłem mocniej ciągnąć ją w dół.

Pieprzyłem ją w dupę tak mocno, jak w cipkę. To był dla mnie pierwszy raz. W końcu zacząłem nawet pomagać jej w ruchach w górę, kontrolując jej ciało. Byłem oczarowany widokiem jej tyłka uderzającego we mnie i miękkimi falami, które płynęły po jej ciele z każdym uderzeniem.

Nie mogłem powiedzieć, jak długo wytrzymałem, patrząc na tę doskonałość tyłka, który żarłocznie zjadał mojego kutasa. Posuwałem w dupę najbardziej niesamowity tyłek, jaki kiedykolwiek widziałem w życiu, z większą intensywnością niż kiedykolwiek wcześniej. Chciałem osiągnąć punkt kulminacyjny w największym orgazmie mojego życia, a jednocześnie chciałem tak pozostać.

Na szczęście dla mnie punkt kulminacyjny wygrał.

Mimo wszystko i ponieważ byłem tak skupiony na wspaniałym widoku mojego penisa wchodzącego do jej odbytu, byłem zaskoczony nagłością i mocą mojego orgazmu.

Zanim to uderzyło. Poczułem, jak moje ciało wykrzywia się w trakcie i wokół ogromnego szoku przyjemności i zadrżałem, opróżniając się w niej.

W końcu, nieuchronnie, doznania stały się zbyt intensywne i musiałem złapać ją za biodra i powstrzymać. Delikatnie, bardzo delikatnie przesunęła się w górę i odsunęła od mojego kutasa i usiadła obok mnie, a potem przy mnie, na kanapie, gdy odzyskiwałem minimalną kontrolę nad sobą. Kiedy to zrobiłem, powiedziała: „To był niesamowity pierwszy raz, kochanie”.

“Cholera!” To było wszystko, co mogłem powiedzieć, ale wiedziałem, że widziała mój uśmiech.